KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Reklamaffisch 10166064
nr 1016 6064
Reklamaffisch
Admiral Cigarettes, 78x55, omkring sekelskiftet 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:36:37
1/2 12:19:07
100 kr
1/2 18:29:45